Вам потрібен адвокат Печать E-mail
Уже сьогодні Вам потрібен адвокат!
 
… В черговий раз вручаю свою візитівку жіночці і чую у відповідь: «Дякую, Ви мені дуже допомогли, приємно залишитися знайомими і спілкуватися, але дай Бог, щоб мені не прийшлося звертатися до адвоката». Я посміхнулася, звичайно, і, як завжди, розповіла навіщо я залишаю малознайомій людині свої координати:

Опираючись на свої переконання, кожна людина підсвідомо відбирає лише ту інформацію, яка є важливою для нас у даний момент, при цьому ігноруючи все інше.

Обмінюючись інформацією з іншими людьми, корисно пам’ятати, що у кожного є свої власні фільтри сприйняття, а значить і своє власне уявлення про світ. У вченого вони одні, а у священика другі. І, уже будьте впевнені, у спортсмена – зовсім інші. Всі ці відмінності в кожному окремо взятому випадку слід враховувати, а інакше можуть бути курйози.

Для прикладу:

Коли це було, одному Богу відомо, та тільки лежав один монах під деревом і роздумував про світ і про життя. Погодка, слід відмітити, тоді була прямо-таки пречудова. Лагідне сонечко, ясне небо, свіжий вітерець та пташечки щебечуть.

Так що точно сказати про те, чи було це насправді, чи просто наснилося нашому монаху, ніхто сказати не зможе. За словами самого монаха, явився йому сам Бог. Явився і сказав своїм грохочущим голосом: "Запитуй і відповім я тобі!" Зібрався наш монах з думками і випалив: "О, Господь Всемогучий! Чи правда, що для тебе наше тисячоліття все рівно, що для нас – хвилина?" – "Правда," – посміхнувся Господь. – "А чи правда, що для тебе мішок золота, як для нас грошовий мідяк?" – "І це правда". – "Господи! – помолився тоді монах, – подаруй мені,будь-ласка, один свій грошовий мідяк!" – "Добре, – легко погодився Бог. – Тільки почекай хвилиночку".

Так от, виходячи з того, що кожна людина унікальна по-своєму і немає абсолютно однакових ситуацій, не можливо заздалегідь мати перелік порад, які будуть конкретними підказками протягом всього життя людини. Маючи спеціальні знання, досвідчений адвокат може порадити напрямок, у якому клієнт досягне найбільшої вигоди за певних умов, щодо яких знаходиться та чи інша особа.

Наприклад, є дві дуже великих різниці в тому, коли пацієнт приходить до лікаря з уже запущеною хворобою, яку намагався лікувати самостійно і інший випадок - коли лише з’явилися певні симптоми: за ними лікар визначить причину погіршення стану і порекомендує ефективні засоби. Звичайно, у другому випадку лікування буде швидшим, дешевшим і приємнішим.

Те ж саме відбувається і зі зверненнями людей до адвокатів: набагато розумніше діятиме людина, якщо матиме свого власного кваліфікованого спеціаліста, якому спокійно довірить свої проблеми ще на стадії їх можливого виникнення.Тобто, будь-яка поведінка являє собою вибір найкращого варіанта в даний момент. І робити такий вибір легше в компанії хорошого спеціаліста, який добре володіє теоретичними знаннями і має великий практичний досвід.

Наприклад, одна людина, роздумуючи над тим, чи брати за певних обставин і на конкретних умовах банківський кредит - з’ясує всі важливі обставини та зважить всі можливі наслідки, консультуючись у адвоката, надалі  буде діяти впевнено і в результаті отримає виграшну позицію. Іншим є наступне питання: здійснить цей крок чи відмовиться від нього, знайшовши інший, більш вигідний варіант виходу із ситуації.

На противагу цьому випадку інша людина, роблячи вибір, знову ж таки, брати кредит чи не брати, можливо, доведена до відчаю чи перебуваючи в стані ейфорії, прийняла самостійно рішення і підписала кредитний договір (зазвичай це дуже великий за змістом документ, який надрукований дрібним шрифтом), взявши в майнові поручителі дружину через кілька років, потрапивши в ситуацію неплатоспроможності, має велику заборгованість і, починаючи вчитуватися в підписаний кредитний договір  розуміє, що виходу не бачить. Далі слідує паніка, розпач, поради друзів та знайомих і … звернення до адвоката! Дуже добре, але тепер хворобу лікувати набагато важче, довше і дорожче.

В основі поведінки обох людей знаходиться позитивний намір (взяти гроші, набути при цьому якоїсь певної вигоди, з часом повернути кошти банку, а собі залишити отриману вигоду), але наслідки події будуть різними саме тому, що підсвідомість робить вибір користуючись лише власними знаннями, робить це автоматично, а тому порада фахівця розширить Ваші знання і уявлення про подію та всі можливі її наслідки. Виходячи з інформації, яку надасть адвокат, Вам стануть зрозумілими речі, про які Ви могли і не здогадуватися так як в житті раніше не мали подібних випадків і на даний час не маєте подібного життєвого досвіду.

– Мамо, мишка вскочила в бідон з молоком!
– Ти витягнула її?
– Ні,але я вкинула туди котика!

Або інший приклад:

Якось вождь всіх народів товариш Сталін дивився черговий кінофільм перед виходом його до прокату. Після перегляду Сталін розкурив свою трубку, попихтів і промовив:

– А що це у головного злодія вуса, як у товариша Сталіна? Це що, змова? Товариш Берія, розстріляйте актора, гримера, сценариста и режисера.
– Буде зроблено!
На смерть переляканий режисер:
– А може мийому просто вуса збриємо?
– …Можна й  так.

Як бачите, варто додати лише новий варіант, і поведінка та її наслідки істотно зміняться.

Бажаю Вам завжди мати правильний варіант вибору у всіх життєвих ситуаціях, бути завжди виваженими, мудрими, компетентними та частіше спілкуватися з власним добрим порадником-адвокатом!

Завжди на зв’язку – з повагою до Вас, Сьора Оксана Миколаївна.

Мої координати: телефони - 095-337-44-63, 067-520-06-56
 
Адреса електронної пошти – Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript
 

Контакты

  • контакты