Запрошення до України через представника Печать E-mail
 
Я через мережу інтернет познайомилася із чоловіком, який є громадянином Саудівської Аравії. Маю намір вийти за нього заміж. Живу і працюю у віддаленому від обласного центру селі, а тому самостійно не маю можливості оформити йому запрошення на проїзд до України. Чи можу я це зробити через представника за довіреністю? Куди та в якому порядку мені слід звертатися?
Відповідно до п. 1.4. Порядку оформлення запрошень іноземцям та особам без громадянства на отримання візи для в’їзду в Україну затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 15.11.2013р. № 1104 за оформленням запрошення може звернутися приймаюча сторона - … фізичні особи (громадяни України, іноземці та особи без громадянства), які постійно проживають або тимчасово перебувають на території України у зв’язку з навчанням, стажуванням, роботою або на інших законних підставах  та запрошують чи приймають іноземців та осіб без громадянства.
Для отримання запрошення необхідно звернутись із заявою до територіального органу або підрозділу Державної Міграційної Служби України за місцем проживання із відповідними документами. Зразок заяви у додатку №1 до Порядку оформлення запрошень іноземцям та особам без громадянства на отримання візи для в’їзду в Україну від 15.11.2013р. № 1104. Документи, які треба подати разом із заявою:
паспортний документ (після пред’явлення повертається) та копію його сторінок з особистими даними;
посвідку на постійне чи тимчасове проживання (після пред’явлення повертається) та копію її сторінок з особистими даними (якщо приймаючою стороною є іноземець чи особа без громадянства);
копію сторінки паспортного документа іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства, з особистими даними особи, що запрошується, з перекладом українською мовою, засвідченим у встановленому порядку;
інформацію, що підтверджує наявність достатнього фінансового забезпечення для покриття витрат, пов’язаних з перебуванням іноземця та особи без громадянства на території України.
Вище зазначені документи до територіального органу або підрозділу Державної Міграційної Служби України подаються особисто приймаюча сторона, тобто особа яка фактично запрошує іноземця. 
Послуга оформлення такого запрошення у органах ДМС коштує – 56 грн. 52коп. Державне мито - 0,3 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.(відповідно до п.5 підрозділу 1 розділу ХХ «Перехідні положення» неоподаткований мінімум доходів громадян становить 17 грн.) За дострокове оформлення запрошення (до 10 робочих днів) – державне мито сплачується у подвійному розмірі.
Від сплати державного мита звільняються:
громадяни, віднесені до категорії 1 і 2 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи;
інваліди Великої Вітчизняної війни та сім’ї воїнів (партизанів), які загинули чи пропали безвісти, і прирівняні до них у встановленому порядку особи;
інваліди І та ІІ групи.
Термін розгляду заяви не перевищує 20 днів з дня звернення. дострокове оформлення – у термін, що не перевищує 10 робочих днів.
Відповідно до п. 2.11. вище вказаного Порядку у разі відмови в оформленні запрошення територіальний орган чи підрозділ ДМС України, який прийняв таке рішення, протягом п’яти робочих днів направляє приймаючій стороні письмове повідомлення із зазначенням підстав відмови.

Звертайтеся за адресою м. Кіровоград, вул. Івана Олинського (Соціалістична), 68, оф. 2

 попередній запис за телефонами: 095-337-44-63, 067-520-06-56

Пишіть на електронну пошту:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript   


 

Контакты

  • контакты