• резюме

Головна

Резюме e-mail
qqq

 

про Леді Адвоката – господиню сайта:

Рада тебе вітати на своєму сайті

«Леді Адвокат»!

 

Мене звати Оксана Сьора, я автор сайту серед друзів якого хочу бачити і тебе!

 

Я, маючи вищу юридичну освіту, протягом всього періоду практичного застосування своїх знань є активним учасником суспільного життя. Для підтримання своїх навичок на належному рівні періодично приймаю участь у різних тренінгах, семінарах, відвідую курси, цікавлюся психологією та новинками інфобізнесу – таким чином маю різносторонню освіту і не збираюся зупинятися на досягнутому.

Ще у 18-річному віці, коли я вперше стояла перед вибором професії і задумалася про те, яким я хочу бачити своє життя, то зрозуміла, що за будь-яких обставин я повинна бути – необхідною людям, нести їм добро, дарувати радість і насолоджуватися кожним днем, бачачи результати своєї роботи.

І постав вибір між двома глибоко спорідненими професіями медика і юриста… Так-так, не дивуйтеся – спільного у них є надто багато!

Лікарі піклуються про здоров’я людини, її фізичний і психологічний стан, а юристи – «лікують» від життєвих негараздів.

На мою думку, обидві професії тісно пов’язані між собою так як саме від того наскільки комфортно людина почуває себе у суспільстві, вміє безпроблемно і в рамках закону досягти мети, залежить її фізичний і психічний стан. І навпаки, якщо людина добре себе почуває – у неї є бажання жити, творити і досягати.

В подальшому я вирішила стати професійним адвокатом, а сферу лікування обрати своїм хобі.

Все життя я працюю над собою – намагаюся розібратися для чого я прийшла у наш світ і як можу бути щасливою та бачити навколо себе якнайбільше щасливих людей.

Використовую не лише метод проб і помилок, а і більш ефективні способи – багато читаю, спілкуюся з людьми різного матеріального статку, відвідую семінари, тренінги, допомагаю людям знайти компромісні рішення, приймаю участь у судових засіданнях, зустрічаюсь і спілкуюсь з унікальними людьми, які охоче діляться своїм цінним досвідом!

В результаті такої активної діяльності і, дякуючи невпинній роботі над собою, я зібрала дивовижні матеріали по практиці вирішення спорів різного характеру: цікаві і повчальні історії із адвокатського досьє; путівник корисної практики поведінки в судах, на досудовому слідстві та на стадії виконання судових рішень; психологічні секрети впливу на особу, від поведінки та дій якої залежить досягнення твоєї цілі.

 

Всім цим я ділитимуся з тобою в надії на плідну співпрацю так як розвиток вважаю найважливішою ціллю життя.

 

Тому мені буде приємно, якщо ти підпишешся на безплатну розсилку «Для друзів Леді Адвоката».

 

У цій розсилці висвітлені найбільш ефективні способи прояву юридично грамотної поведінки, протестовані мною, моїми колегами, а також іншими друзями Леді Адвоката. Приєднуйся і кайфуй!

 

 

Вікно підписки на розсилку.

Ваш e-mail: *
Ваше ім'я*


          Набутий мною досвід роботи коротко можна описати так:
Ведення справ у всiх судових iнстанцiях: підготовка необхідних документів у процесі судочинства, захист інтересів в судах всіх інстанцій і на стадії виконавчого провадження. Досудове врегулювання спорів, складання і укладення мирових угод. Ведення банку даних по судових справах підприємств, а також судових актів за ними.
      Ведення претензійної роботи: облік претензій, що надходять від контрагентів, їх розгляд; розгляд відповідей, які надійшли на претензії і проекти рішень про задоволення чи відмову в задоволенні претензій, що надходять; підготовка претензій до контрагентів, їх направлення контрагентам і контроль за задоволенням спрямованих контрагентам претензій. Ведення переписки з контрагентами по виконанню договірних умов.
      Поряд з вищевикладеним активно виконую: складання та проведення юридичної експертизи документів, внесення змін до них, узгодження та укладення договорів (трудових, про матеріальну відповідальність, постачання, купівлі-продажу, оренди, перевезення, позики, послуг, підряду і т.п.), а також складання локальних нормативних актів (наказів, інструкцій, положень та інших юридичних документів.)  Реєстрація юридичних осіб, внесення змін до установчих документів юридичних осіб різних організаційно-правових форм, приймаю безпосередню участь і виконую роботи з ліквідації підприємств, відкриття розрахункових рахунків, реєстрація відокремлених підрозділів підприємств, представництво інтересів підприємств в податкових, пенсійних, страхових, виконавчих комітетах, адміністраціях та інших державних органах, ведення діловодства. В ході своєї трудової діяльності отримала багатий досвід взаємодії з державними органами, банками, органами міліції і прокуратури, а також підприємствами різних організаційно-правових форм. Складаю індивідуальні форми документів.
    Я є одним із співзасновників громадської організації Добровільне товариство культури собаківництва (ДОКСА).


18.11.2010.JPG

1994

20.02.2010.JPG

2000p

2000

2004

2008

2009

23.09.2011.JPG

24.08.2011.JPG

5.11.2011

 

Контакты

  • контакты