• резюме

Головна

Головна Друк e-mail

Доброго дня, шановний відвідувач сайту!

Мене звуть Оксана Миколаївна, і я:
 
- рада, що ти зробив перший крок на шляху до нашої плідної співпраці;

 - вдячна, що ти уважно і з повагою вчитуєшся в ці рядки;

- із задоволенням познайомлю зі своїми партнерами, разом з якими ми знайдемо найбільш вірний вихід з твоєї проблемної ситуації.


Практично будь гідної мети можна досягти абсолютно законним шляхом!


Адвокат - професійний спеціаліст, покликаний своєю діяльністю в відповідності з Конституцією і законами України сприяти захисту прав і свобод, представляти інтереси громадян України, юридичних осіб, надавати їм іншу юридичну допомогу.


Слово "адвокат" (advokat, avocatio) походить із латинської мови, що означає здійснення захисту, вести у суді справу, надавати комусь пораду з правових питань.


До наших часів збереглось значення цього слова, і зараз адвокат - це людина, яка надає поради з правових питань та захищає ваші права та інтереси.


 

 

Людина часто не в змозі самостійно захистити себе та свій бізнес. Тому якщо Ви бажаєте знайти надійного адвоката та забезпечити захист власних інтересів, або безпеку Вашого бізнесу, пропоную Вам партнерство.


  

Основними принципами моєї роботи як адвоката є:


· Компетентність та професіоналізм - високий рівень професійної підготовки та великий досвід судової практики, що дає можливість обрати такий спосіб вирішення питання, який забезпечить найвигідніший результат.


· Перевага інтересів клієнта - у будь-якій справі докладаються максимальні зусилля для захисту інтересів клієнта.


· Добросовісність - добросовісне виконання покладених на адвоката завдань є передумовою успіху.


· Конфіденційність - будь-яка інформація, отримана адвокатом від клієнта, а також інформація про клієнта або інших осіб, не підлягає розголошенню та зберігається в таємниці.


· Чесність - перед вибором способів захисту прав та інтересів клієнта передує аналіз справи на предмет визначення її перспективи, клієнт завжди чесно повідомляється про всі можливі варіанти розвитку подій в кожній конкретній ситуації.


 

 

Якщо ти хочеш дізнатися всі секрети про те, як в будь-якій ситуації вести себе юридично грамотно, сміливо реєструйся на сайті та підписуйся на мою безкоштовну розсилку, за допомогою якої вдячні клієнти укладають десятки вдалих угод і гідно ведуть бізнес, із задоволенням відвідують будь-які державні установи і спілкуються з чиновниками і міліцією, знають як полюбовно вирішити найзаплутаніший спір і при цьому дотримати свій інтерес, розуміють тактичні прийоми, що використовуються проти них на досудовому слідстві та безпосередньо в судових засіданнях і вміють їм грамотно протистояти.


 

По дорозі до щастя краще йти в компанії з компетентними фахівцями!


 

Для цього нижче введи своє ім'я та емейл, і натисни кнопку ПІДПИСАТИСЯ

Ваш e-mail: *
Ваше ім'я*
Я ПРОТИ СПАМУ!

Твій email ні в якому разі не буде
використаний для розсилки пошти,
на яку ти не підписувався.

 

Після підтвердження підписки на розсилку по емейл ти станеш повноправним другом сайту!

 

Контакты

  • контакты